Magnifique Studio Vue Sur Mer Au Gosier
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Visserij |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Magnifique Studio Vue Sur Mer Au Gosier Le Gosier van 80 m² is gelegen binnen 25 minuten lopen van de Mémorial ACTe en binnen 2 km van église Saint-Pierre-et-Saint-Paul de Pointe-à-Pitre. Het appartement biedt uitzicht op de zee.
Dit appartement biedt een ligging aan het strand, in de onmiddellijke nabijheid van het Fort Fleur d'Épée. Het ligt binnen 4 km van Musée Costumes et Traditions.
De accommodatie biedt een balkon, een woonkamer en een keuken, evenals comfort zoals airconditioning. Dit appartement heeft ook 1 badkamer. Daarnaast vindt u er een haardroger en handdoeken.
Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt deze accommodatie een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven. 1-slaapkamer Magnifique Studio Vue Sur Mer Au Gosier is binnen een paar straten van Centre commercial Bas du Fort bushalte. Gasten van Magnifique Studio Vue Sur Mer Au Gosier kunnen hun verblijf verbeteren door aan vissen deel te nemen.
- Luchthavens
- Luchthaven Pointe-a-Pitre Le Raizet12 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
- Visserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van dit strand Magnifique Studio Vue Sur Mer Au Gosier?
Gasten van dit strand Magnifique Studio Vue Sur Mer Au Gosier kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Mémorial ACTe, op ongeveer 25-minuten loopafstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Musée Costumes et Traditions (4 km) en église Saint-Pierre-et-Saint-Paul de Pointe-à-Pitre (2 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Magnifique Studio Vue Sur Mer Au Gosier?
De prijs van het boeken van Magnifique Studio Vue Sur Mer Au Gosier is $96. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in dit strand Magnifique Studio Vue Sur Mer Au Gosier?
Dit strand Magnifique Studio Vue Sur Mer Au Gosier heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Wat is de grootte van dit strand Magnifique Studio Vue Sur Mer Au Gosier?
Dit strand Magnifique Studio Vue Sur Mer Au Gosier bestaat uit 80 vierkante meters.